HİZMETLERİMİZ

E-MAİL PAZARLAMA

– Kampanyalarınızı gelişmiş hedefleme özelliklerimizle kişiselleştirin ve her aboneye onlar için doğru zamanda doğru e-postayı gönderin.

– E-posta pazarlama teknikleriyle ölçümlerinizi iyileştirin.

– İşletmenize en uygun olanı bulmak için kampanyanızın performansını izleyin.

E - Ticaret Web Sitesi

E-ticaret; İnternet üzerinden mal ve hizmet alıp satmaktır. Online mağazadaki hemen hemen tüm malları satın alma imkanı sağlar.

Tek Sayfa Web Sitesi

Tek sayfalık web siteleri genellikle anlatmak istedikleri ürün veya hizmetleri hikayeler şeklinde yansıtılmasına olanak sağlar. Kafa karıştıran başka sayfalar olmadığı için, kullanıcıların odaklanması gereken çok fazla şey yoktur. Tek sayfalık bir web sitesi, kullanıcıların sitede daha uzun süre kalmasını sağlamakla beraber, aynı zamanda kullanıcıları da yönlendirir.

Kişisel Web Sitesi

Kişisel web sayfaları; promosyonlar, duyurular, bloglar, videolar ve fotoğraf galerileri gibi birçok işlevi olan web sitelerine denir. Amacı: Promosyonlar, duyurular, etkinlikler yayınlayın ve / veya kişinin makalelerini ve fikirlerini paylaşabileceği bir platform oluşturmaktır.

Sunucu Taşıma

Web sitesi geçişi olarak da bilinen ana bilgisayar geçişi, kullanıcıların web sitelerini tıpkı alan adı aktarımları gibi diğer barındırma sağlayıcılarına aktardığı zaman anlamına gelmektedir. Böylelikle yeni ihtiyaçlar belirlenir ve bu ihtiyaçları karşılayabilecek host yazılım paketleri daha bilinçli şekilde satın alınır.

Kurumsal Web Sitesi

Firmanın web sitesi özellikle firma logosu ile uyumlu olması ve firma logosuna göre tasarlanmış olması nedeniyle firmanın web sitesi olarak adlandırılır. Şirketin web sitesi içeriği tamamen şirketin ihtiyaçlarına göre oluşturulur.

Mail Hizmeti

Web sitesi geçişi olarak da bilinen ana bilgisayar geçişi, kullanıcıların web sitelerini tıpkı alan adı aktarımları gibi diğer barındırma sağlayıcılarına aktardığı zaman anlamına gelir. Böylelikle yeni ihtiyaçlar belirlenebilir ve bu ihtiyaçları karşılayabilecek host yazılım paketleri daha bilinçli satın alınabilir.

Dijitaldeki Yansımanız

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Sed maximus purus consec. Phasellus gravida nunc leo

Dijital Çözümler Veriyoruz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Sed maximus purus consec. Phasellus gravida nunc leo

Kreatif Tasarım

90%

360 Derece Pazarlama

85%

Müşteri Odaklı Çalışma

95%

PORTFOLIO

HİZMET VERİLEN MARKALAR

Son 5 yılda hizmet verilen ve devam eden projeler.

Müşterilerimizin Yorumları

uyarlar-2

Her konuda bize destek oldukları için Swot Medya ekibine teşekkür ediyoruz.

Lami Uyar
elit-yorum

İşini özveri ve titizlikle yapan Swot Medya ajansına teşekkür ediyoruz.

Turgay Atıcı
acarcell-yorum

7/24 müşteri hizmeti verdiği için Swot Medya’ya teşekkür ederiz.

Öner Acar
test_2

Mauris iaculis quis purus nec facilisis. Maurisnequ elibero, pellentesque eturpis a, semper malsuada magna.Ali uam efficitur arcu vitae.

John Doe
Designer