HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA

-Sosyal medyayı kullanan kişilerin kişisel veya şirket sayfaları üzerinden paylaşmalarına, dijital içerik oluşturmalarına ve görüşlerinizi, fikirlerinizi, günlük yaşamınızı, konumunuzu, fotoğraflarınızı ve reklamlarınızı insanlara iletmesine olanak tanıyan dijital bir ortamdır. Markanızı dijital dünyaya eklemeden önce markanız için SWOT analizi yapıyor, aynı zamanda stratejinizi belirliyoruz.

Facebook Yönetimi

Facebook Business Manager, Facebook iş hesabı oluşturmaya, yönetmeye, reklamcılığa ve iş doğrulamasına izin veren bir yönetim portalıdır. Business Manager ile Facebook’taki tüm pazarlama araçlarını tek bir yerden yönetme fırsatına sahip olacaksınız.

Canlı Yayınlar

Ses veya video içeriği oluştururken kullanıcılara yayınlayarak ses veya video içeriği sağlamak için tasarlanmış bir yayın türüdür. Aynı anda yayınlanan bu tür yayında içeriğin tamamı veya bir kısmı bu zamanda hazırlanarak doğrudan kullanıcıya sunulabilir.

İnstagram Yönetimi

Kişisel bilgilerinizin benimsenmesi ve ön planda olması için en yaygın kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da kullanıcılarla etkileşime geçmek için doğru ve etkili dijital pazarlama yöntemi aracılığıyla profesyonel bir yönetim hizmeti vermenize olanak sağlıyoruz.

Online Çekilişler

Son yıllarda yeni takipçi kazanmak ve marka bilinirliğini artırmak için oldukça yaygın bir pazarlama kampanyası haline gelmiştir. Birçok marka, tüketicilerle etkileşim kurmak ve onları çekmek için bu yöntemi kullanıyorlar.

Youtube Yönetimi

Youtube kanal yönetimi, markanız veya imajınız için en uygun dijital pazarlama stratejisinin belirlenmesini sağlar ve bu kapsamdaki paylaşım, çekiliş, içerik ve reklam kampanya yönetimi ve diğer tedbirlerin ön planda olmasını ve kamu tarafından benimsenmesini sağlar.

Reklam Yönetimi

Aliquam sagittis interdum velit at laoreet. Praesent lacus eros, tempor vitae finibus ac, commodo id dui. Aenean semper nisl in elit pharetra, a accumsan mauris laoreet.

Dijitaldeki Yansımanız

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Sed maximus purus consec. Phasellus gravida nunc leo

Dijital Çözümler Veriyoruz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Sed maximus purus consec. Phasellus gravida nunc leo

Kreatif Tasarım

90%

360 Derece Pazarlama

85%

Müşteri Odaklı Çalışma

95%

PORTFOLIO

HİZMET VERİLEN MARKALAR

Son 5 yılda hizmet verilen ve devam eden projeler.

Müşterilerimizin Yorumları

uyarlar-2

Her konuda bize destek oldukları için Swot Medya ekibine teşekkür ediyoruz.

Lami Uyar
elit-yorum

İşini özveri ve titizlikle yapan Swot Medya ajansına teşekkür ediyoruz.

Turgay Atıcı
acarcell-yorum

7/24 müşteri hizmeti verdiği için Swot Medya’ya teşekkür ederiz.

Öner Acar
test_2

Mauris iaculis quis purus nec facilisis. Maurisnequ elibero, pellentesque eturpis a, semper malsuada magna.Ali uam efficitur arcu vitae.

John Doe
Designer