HİZMETLERİMİZ

WEB TASARIM

Profesyonel bir ortamda tasarlanmıştır, grafikler ve metinler, arama motorlarında web sitesi erişilebilirliği sağlayabilir, böylece kişi ve kurumların, ürünlerin ve hizmetlerin entegrasyonunu teşvik eder.
Web sitesinde kullanılan grafikler ve metinler kolay okunabilmelidir.
Renk seçimi marka imajını ve kurumsal imajı yansıtmalıdır.
Grafik, logo, fotoğraf ve sembol kullanımı sayfanın açılma hızını yavaşlatmamalıdır.
Kabul edilebilir yazı tipleri kullanılmalıdır.
Görsel ve metin içeren içeriklerin SEO ile uyumlu olması, okuyucuları ürün ve hizmetlerin tanıtımında meraklı ve zengin hale getirmelidir.

Kişisel Web Sitesi

Kişisel web sayfaları; promosyonlar, duyurular, bloglar, videolar ve fotoğraf galerileri gibi birçok işlevi olan web sitelerine denir. Amacı: Promosyonlar, duyurular, etkinlikler yayınlayın ve / veya kişinin makalelerini ve fikirlerini paylaşabileceği bir platform oluşturmaktır.

Tek Sayfa Web Sitesi

Tek sayfalık web siteleri genellikle anlatmak istedikleri ürün veya hizmetleri hikayeler şeklinde yansıtılmasına olanak sağlar. Kafa karıştıran başka sayfalar olmadığı için, kullanıcıların odaklanması gereken çok fazla şey yoktur. Tek sayfalık bir web sitesi, kullanıcıların sitede daha uzun süre kalmasını sağlamakla beraber, aynı zamanda kullanıcıları da yönlendirir.

Kurumsal Web Sitesi

Firmanın web sitesi özellikle firma logosu ile uyumlu olması ve firma logosuna göre tasarlanmış olması nedeniyle firmanın web sitesi olarak adlandırılır. Şirketin web sitesi içeriği tamamen şirketin ihtiyaçlarına göre oluşturulur.

Sunucu Taşıma

Web sitesi geçişi olarak da bilinen ana bilgisayar geçişi, kullanıcıların web sitelerini tıpkı alan adı aktarımları gibi diğer barındırma sağlayıcılarına aktardığı zaman anlamına gelmektedir. Böylelikle yeni ihtiyaçlar belirlenir ve bu ihtiyaçları karşılayabilecek host yazılım paketleri daha bilinçli şekilde satın alınır.

E - Ticaret Sitesi

E-ticaret, belirli sistemler aracılığıyla ürün veya hizmet satın alan ve ardından site üzerinden çevrimiçi ödeme yapan kişiler anlamına gelir. İnternetten alışveriş yapılabilen her site bir e-ticaret sitesidir. E-ticaret genellikle İnternet üzerinden ürün veya hizmet satın almak olarak adlandırılır.

E-Mail Hizmeti

Web sitesi geçişi olarak da bilinen ana bilgisayar geçişi, kullanıcıların web sitelerini tıpkı alan adı aktarımları gibi diğer barındırma sağlayıcılarına aktardığı zaman anlamına gelir. Böylelikle yeni ihtiyaçlar belirlenebilir ve bu ihtiyaçları karşılayabilecek host yazılım paketleri daha bilinçli satın alınabilir.

Dijitaldeki Yansımanız

Markanızın dijital dünyadaki görünen yüzünü en iyi şekilde yansıtmak için tüm ekibimizle 7/24 yanınınzdayız.

Dijital çözümler veriyoruz

Swot Medya ekibi olarak sizleri rakiplerinizden daha ileriye taşımak için özveriyle çalışıyor ve sorunlarınıza çözümler üreterek hiçbir sorununuzu çözümsüz bırakmıyoruz.

Kreatif Tasarım

90%

360 Derece Pazarlama

85%

Müşteri Odaklı Çalışma

95%

PORTFOLIO

HİZMET VERİLEN MARKALAR

Son 5 yılda hizmet verilen ve devam eden projeler.

Müşterilerimizin Yorumları

uyarlar-2

Her konuda bize destek oldukları için Swot Medya ekibine teşekkür ediyoruz.

Lami Uyar
elit-yorum

İşini özveri ve titizlikle yapan Swot Medya ajansına teşekkür ediyoruz.

Turgay Atıcı
acarcell-yorum

7/24 müşteri hizmeti verdiği için Swot Medya’ya teşekkür ederiz.

Öner Acar